• auto szyby szczecin 06
 • auto szyby szczecin 07
 • auto szyby szczecin 01
 • auto szyby szczecin 02
 • auto szyby szczecin 05
 • auto szyby szczecin 04
 • auto szyby szczecin 03

Naprawa szyb

Czy wymiana jest konieczna?

naprawa szybZdarza się, że kamyki znajdujące się na drodze, wydostające się raptownie spod kół samochodu uderzają w szybę czołową pojazdu robiąc na niej odpryski.

Nawet niewielkie usterki utrudniają widoczność i niosą ryzyko mandatu, dlatego jak najszybciej należy powierzyć auto w ręce specjalistów. Może się jednak okazać, że wymiana szyby nie będzie konieczna, a wystarczy jedynie jej naprawa. Zaletą takiego rozwiązania, jest bez wątpienia znacznie niższy koszt usługi.

Powstały odprysk poza tym, że utrudnia widoczność i nieestetycznie wygląda, może też powodować całkowite pęknięcie szyby. Co gorsza może to nastąpić na trasie i zagrozić bezpieczeństwu osoby kierującej pojazdem, pasażerom oraz innym kierowcom znajdującym się w pobliżu. Warto wiedzieć, że szyba czołowa zapewnia około 30% wytrzymałości konstrukcyjnej pojazdu, a działanie poduszki powietrznej pasażera uzależnione jest w dużym stopniu od kondycji przedniej szyby, która jest dla niej oparciem w chwili otwarcia. Wobec tego nie wolno bagatelizować, nawet najmniejszego uszkodzenia. Naprawa spowoduje, że szyba czołowa odzyska dawną wytrzymałość.

Liczy się efekt

Firma Auto-Glass na liście usług posiada naprawianie uszkodzonych szyb. W prawidłowym w wykonaniu powierzonego zlecenia pomaga nam specjalistyczny sprzęt oraz doświadczenie. Na swoim koncie mamy wiele tego typu realizacji.  Szyby samochodowe, które trafiły w nasze ręce sprawują się jak nowe, dzięki czemu możemy pochwalić się szerokim gronem usatysfakcjonowanych Klientów.

Szyby czołowe są laminowane, dlatego ich cena jest tak wysoka. Aby zaoszczędzić na kosztach,  użytkownicy chętnie korzystają z możliwość naprawy. Najczęściej występującym rodzajem uszkodzeń są pęknięcia oraz uszkodzenia punktowe. Powstałe ubytki wypełnia się specjalną żywiczną masą, o gęstości dopasowanej do potrzeb i wielkości ubytku. Spoiwo wprowadzane jest w miejsce pęknięcia, a następnie utwardzane promieniami ultrafioletowymi.

Naprawa może być wykonana jeśli:

 • Całkowita wielkość uszkodzenia jest nie większa jak 20 mm (wielkość monety 5 zł)
 • Odległość uszkodzenia od krawędzi szyby jest większa niż 10 cm
 • Odległość pomiędzy wieloma uszkodzeniami na szybie jest większa niż 10 cm

Istotny jest, aby uszkodzenie zostało usunięte jak najszybciej od momentu powstania, ponieważ z biegiem czasu szczeliny coraz bardziej się zanieczyszczają. Podczas opadów do pęknięcia wpada woda wraz z minerałami i pyłami, co skutkuje korozją szkła. Następstwem tego może być gorsza jakość naprawy. 

 • Profesjonalna naprawa szyb samochodowych Szczecin

  Prowadzony przez nas warsztat ma wszystko czego potrzebujesz, w razie problemów z szybą. Naprawiamy i wymieniamy część. Posiadamy duży asortyment liczący ponad 10.000 produktów najlepszych firm na świecie. Prowadzimy sprzedaż produktów do większości modeli i marek samochodów. Obsługujemy małe auta osobowe i pojazdy gabarytowe, jak autobus czy TIR. Oprócz sprzedaży również montujemy części, na co dajemy dożywotnią gwarancje szczelności.

  Pamiętaj że, nie wszystkie uszkodzenia, pęknięcie i obicia prowadzą do wymiany części. Wystarczy naprawa szyby samochodowej u nas w warsztacie na terenie Szczecina. Taką metodą umacniamy szkło w miejscu pęknięcia, utwardzamy, przez co odzyskuje dawną trwałość. Wykorzystujemy do tego najlepszej jakości materiały i cenne doświadczenie. Tak naprawiona część posłuży przez długi czas.

 • Niezawodny serwis szyb samochodowych Szczecin

  Nasza oferta jest najbogatsza w asortyment. Sprzedajemy produkty najlepszych marek na świecie. Firm które cieszą się bardzo dobrą reputacją i współpracują z innymi wielkimi firmami z branży motoryzacyjnej. Każdy ich produkt jest atestowany i posiada stosowne certyfikaty. Daje to Państwu pewność, że zakupione u nas artykuły będą służyć przez lata. Polecamy usługi montażu zakupionych u nas szyb, informując że działamy z wykorzystaniem sprawdzonych i niezawodnych metod.

  Serwis szyb samochodowych w Szczecinie stawia na jakość i doświadczenie. Naprawiamy uszkodzenia, pęknięcia, stłuczenia. Wykorzystujemy do tego najnowocześniejsze technologie i wysokiej klasy materiały. Kadra pracownicza posiada w tej dziedzinie przydatne doświadczenie i potrzebną wiedzę do przeprowadzenia działań. Na wykonane zlecenia udzielamy Państwu gwarancji.

 • Dajemy gwarancje na klejenie szyb samochodowych Szczecin

  Naprawiamy uszkodzenia punktowe szyb. Mamy na uwadze dobro Klientów i uważamy, że wymiana jest ostatecznością. Robimy wszystko by powstałe odpryski zlikwidować sprawdzonymi metodami. Gdy zajdzie potrzeba wymiany jesteśmy w stanie zaproponować najwyższej jakości produkty. Mamy w asortymencie szyby cenionych producentów. Mają doskonałą opinię wśród wielu użytkowników z całego świata. Posiadają certyfikaty i atesty świadczące o ich wysokiej jakości.

  Rozległe uszkodzenie kwalifikuje szybę do wymiany. Wyszkolony personel dokona wszystkich czynności z niezwykłą precyzją. Wstawienie i wklejenie szyby samochodowej w naszym serwisie na terenie Szczecina odbywa się przy użyciu specjalistycznych środków. Dajemy dożywotnią gwarancje na trwałość naszego sposobu umocowania. Mogą Państwo liczyć na terminowość

 • Najwyższej jakości auto szyby Szczecin dla Ciebie

  Gdy wystąpi uszkodzenie frontalnej szyby, nie zwlekaj i oddaj do naprawy bądź wymiany. Ten niesprawny element pojazdu może kosztować Ciebie i  pasażera zdrowie lub życie. Musisz wiedzieć, że uszkodzenie może się z czasem powiększać. To istotne ogniwo, które wpływa na wytrzymałość konstrukcji pojazdu, ponadto musi gwarantować doskonałą widoczność. Jazda z uszkodzoną szybą to ryzyko i sposobność do zdobycia mandatu.

  Nie narażaj się i powierz swój samochód w ręce naszych fachowców. Profesjonalnie i szybko wymienimy auto szyby w naszym punkcie w Szczecinie. Pamiętaj, że w pojeździe każdy element musi być sprawny. Nasz asortyment jest naprawdę ogromny, liczy ponad 10.000 produktów do każdego pojazdu. Do większości modeli posiadamy również wysokiej klasy szyby zamienniki.

 • U nasz zakupisz i naprawisz szyby samochodowe Szczecin

  Mamy szeroki asortyment do zaoferowania dla każdego Klienta. Posiadamy w sprzedaży szyby do większości marek i modeli aut. Proponujemy produkty do samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, TIR-ów i ciągników. Sprzedawane przez nas artykuły do aut są wysokiej jakości i posiadają niezbędne atesty i certyfikaty, a kadra pracownicza wykazuje się doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych, firm i autoryzowanych serwisów.

  Mamy największy asortyment w Szczecinie i posiadamy szyby samochodowe najlepszych firm na świecie. Oprócz sprzedaży prowadzimy również montaż i reperację szyb. Naprawiamy uszkodzenia punktowe różnego typu. Zapewniamy, że po wykonanym „zabiegu” element odzyska trwałość i  będzie służył latami. Przy montażu dajemy dożywotnią gwarancje na szczelność połączenia.

 • Wymień bądź napraw u nas szyby do samochodów Szczecin

  Nasze wieloletnie doświadczenie powoduje, że znamy potrzeby Klientów i znajdujemy dla nich najlepsze rozwiązania. Sztab pracowniczy dokonuje oceny i z myślą o Odbiorcach wybiera najlepsze metody. Czasem się zdarzy, że pęknięcie nie będzie oznaczać wymiany, a wystarczy jedynie naprawa uszkodzonego miejsca. W takich wypadkach nasi pracownicy wypełnią ubytki masą żywiczną utwardzając ją promieniami UV. Szybko i skutecznie przywrócą dawną jakość.

  W naszym warsztacie w Szczecinie zakupisz następujące szyby do samochodów: czołowe, boczne i tylne, w tym o podwyższonej wytrzymałości, atermiczne z pasem przeciwsłonecznym, z sensorami deszczu, z sensorem zmierzchu oraz  ogrzewane. Wszystkie posiadają atesty i certyfikaty jakości.  W odpowiedzi na potrzeby wymagających Klientów współpracujemy z producentami markowych szyb.

 • Wymiana szyb samochodowych Szczecin w każdym typie pojazdu

  Saint-Gobain, Guardian, Soliver, Splinex, NordGlass to firmy, których produkty oferujemy w sprzedaży. Jednak najważniejszym naszym dostawcą jest firma Pilkington. To tej marki asortyment przeważa w naszym punkcie. Dlatego, że produkują do większości marek i modeli aut oraz cieszą się zaufaniem Klientów. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z produktami. Ponadto możemy zaproponować szyby zamienniki, poszukiwane przez wielu Klientów.

  W naszym warsztacie na terenie Szczecina wymienisz zniszczone szyby samochodowe. Pomożemy wybrać odpowiedni produkt spośród 10.000 dostępnych u nas modeli. Szeroki asortyment pozwala na optymalne dopasowanie szyby. Gwarantujemy, że ekipa pracowników sprawnie i fachowo wykona zlecenie. Ponadto zajmujemy się sprzedażą klejów i uszczelek do każdego typu auta.

Firma Auto-Glass specjalizuje się w wymianie i naprawie szyb samochodowych na terenie Szczecina.
Na przestrzeni lat, zdobyliśmy zaufanie Klientów,
którzy cenią nasz profesjonalizm i obsługę na wysokim poziomie.

Gwarantujemy rzetelną realizację każdego zlecenia.
W ofercie posiadamy szyby samochodowe od najlepszych producentów.

W naszym bogatym asortymencie mamy też poszukiwane przez Klientów szyby-zamienniki.

Użytkownicy dowolnego typu samochodu znajdą dla siebie odpowiednie.
Oferujemy szyby do aut osobowych, ciężarkowych, dostawczych i autobusów.
Zapraszamy do kontaktu!