• auto szyby szczecin 04
 • auto szyby szczecin 02
 • auto szyby szczecin 05
 • auto szyby szczecin 03
 • auto szyby szczecin 07
 • auto szyby szczecin 06
 • auto szyby szczecin 01

Jaką szybę wybrać

Jakie szyby wybrać?

Obecnie na rynku można znaleźć zamienniki szyb samochodowych do każdego typu auta i wielu kierowców  ze względu niższe koszty decyduje się na taki wybór. Trzeba jednak wiedzieć, że markowe produkty znacznie przewyższają je jakością. Znani producenci, także przez wzgląd na swoją pozycję spełniają najwyższe normy technologiczne. Przed trafieniem do sprzedaży szyby poddawane są dokładnym pomiarom i testom. Daje to pewność, że są maksymalnie dopasowane do potrzeb. Warto zainwestować pieniądze w produkty, które zapewniają nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo w czasie drogi.

ktora szybe wybrac

Zaopatrz się w szyby cenionych producentów:

 • Splintex
 • Pilkington
 • Sait-Gobain
 • Nordglass

Aby szyba samochodowa idealnie pełniła swoje funkcje musi spełniać podstawowe warunki czyli być dobrze dopasowana pod względem rozmiaru i kształtu oraz cechować się odpowiednią przepuszczalnością światła. W innym przypadku mogą pojawić się szczeliny, które trzeba uzupełnić klejem, nie jest to jednak idealne rozwiązanie. Producenci markowych szyb, nie mogą sobie pozwolić na jakiekolwiek braki. Klienci mogą mieć więc pewność, że do ich rąk trafia produkt, który nie zawiedzie ich oczekiwań.

 • Profesjonalna wymiana szyb samochodowych Szczecin

  Posiadamy 10.000 szyb do samochodów osobowych, ciężarowych, TIR-ów, autobusów i ciągników. Znajdziesz przednie, boczne i tylne, a także atermiczne, z formowanym pasem przeciwsłonecznym, z sensorami deszczu, zmierzchu. Nasz niezawodny zespół pracowników doradzi Państwu najlepszy model. Przy mniejszych stłuczeniach oceni czy konieczna jest wymiana i opowie o naprawie. Zabieg sprawi, że szyba odzyska dawną trwałość, a Klient zaoszczędzi pieniądze.

  Gdy stłuczenia są zbyt duże, to w grę wchodzi jedynie montaż nowej szyby. Wymianę szyb samochodowych  w naszym warsztacie na terenie Szczecina  przeprowadzamy solidnie i szybko. Nasz wykwalifikowany zespół doradzi jaki produkt wybrać. Oferujemy szyby atestowane i z certyfikatem jakości. Na wykonaną w serwisie Auto-Glass usługę montażu, udzielamy dożywotniej gwarancji.

 • Uniwersalne szyby do samochodów Szczecin w korzystnych cenach

  Jeżeli poszukujesz produktu, który ma spełniać określone wymagania, to dobrze trafiłeś. W naszym asortymencie posiadamy szyby przednie, boczne, tylne, przyciemniane, ogrzewane, atermiczne, z formowanym pasem przeciwsłonecznym, z sensorami deszczu i zmierzchu. Zakupisz produkty do dowolnej marki i modelu pojazdu. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza wykona montaż zakupionego produktu, używając przy tym najnowocześniejszego i niezawodnego sprzętu.

  Posiadamy duży asortyment szyb do samochodów do zakupienia w Szczecinie. Jeśli przytrafi się Państwu konieczność wymiany, na pewno znajdziemy odpowiedni model szyby. Zajmujemy się także naprawą uszkodzeń i uszczelnianiem przecieków. Dysponujemy dobrze wyposażonym zapleczem technicznym i praktyką w zawodzie, możemy więc zagwarantować obsługę na wysokim poziomie.

 • U nas zakupisz najlepsze szyby samochodowe Szczecin

  Szeroki zakres naszego asortymentu pozwala na dobranie optymalnie dopasowanego produktu. Omówimy poszczególne artykuły dostępne dla danego modelu samochodu, aby Klient dowiedział się o wszystkich istotnych właściwościach. Ponadto udzielimy informacji na temat dostępnych tańszych zamienników. Przy montażu używamy profesjonalnego sprzętu i dokładamy starań by jak najlepiej wykonać każde zlecenie. Współpracujemy z najlepszymi producentami szyb do samochodów.

  W naszym warsztacie w Szczecinie zakupisz i wymienisz szyby samochodowe do wszystkich marek i modeli pojazdów. Posiadamy produkty znanych producentów, jak np. Pilkington czy NordGlass. Jednakże oferujemy również szyby nie markowe, wyselekcjonowane spośród najlepszych zamienników. Odpowiednie do samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów i ciągników.

 • Oferujemy klejenie szyb samochodowych Szczecin

  Jeśli kamień zrobił odprysk w przedniej szybie samochodu, konieczne jest zlikwidowanie problemu. Koszty wymiany są duże, więc niektórzy decydują się na naprawę szyby. Zgłaszając się do naszego warsztatu, masz pewność, że pracownicy udzielą rzetelnych i kompleksowych informacji. Zarówno o markowych, jak i zamiennych szybach oraz możliwości naprawy. Jeżeli uszkodzenie będzie spełniało pewne kryteria, szyba poddana zostanie reperacji bez konieczności wymienienia jej na nową.

  Do klejenia szyb samochodowych w naszym warsztacie w Szczecinie, wykorzystujemy szybkoschnące kleje, aby Klient mógł szybko odebrać pozostawione u nas auto. Proces przebiega szybko i sprawnie, także dzięki wprawie naszych pracowników. Dajemy bezterminową gwarancję na szczelność wykonanego połączenia. Możemy doradzić w kwestii dylematu: markowa szyba czy zamiennik

 • Serwis szyb samochodowych Szczecin poleca się do usług

  Wszystko czego się podejmujemy, robimy na najwyższym poziomie. Każde zlecenie wykonujemy ze starannością i dbałością o szczegóły. Do wykonania usług używamy niezawodnego sprzętu i wysokiej klasy materiałów. Produkty, które są u nas w sprzedaży odpowiadają najwyższym normom. Pochodzą od najlepszych producentów, ponieważ nie chcemy zawieść pokładanego w nas zaufania. Posiadamy bardzo szeroki asortyment, a nasi wykwalifikowani pracownicy dobiorą ofertę do Państwa potrzeb.

  Serwis szyb samochodowych w Szczecinie, posiada bogaty wybór produktów. W naszym asortymencie jest 10.000 artykułów. Jest to odpowiedź na potrzeby osób użytkujących różnorodne marki pojazdów.  Oprócz sprzedaży, również montujemy szyby techniką klejenia, na którą udzielamy dożywotnią gwarancje. Zajmujemy się także uszczelnianiem szyb oraz ich naprawą. Zapraszamy!

 • Napraw bądź zakup auto szyby Szczecin w naszym serwisie

  Działamy na rynku od lat, a nasi pracownicy w tym czasie zdobywali wiedzę i doświadczenie. Dziś posiadają niezbędne umiejętności i praktykę, dzięki czemu potrafią doradzić i wykonują pracę na najwyższym poziomie. Dajemy dożywotnią gwarancję na szczelność wykonanego przez nas połączenia. Gwarantujemy, że wszystkie zakupione u nas produkty są najwyższej klasy. Wykonane są z najlepszych materiałów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i posiadają certyfikaty jakości.

  W naszej siedzibie w Szczecinie posiadamy duży asortyment auto szyb. Zakupisz produkty do wszystkich samochodów osobowych, ciężarowych i ciągników. Prócz szyb pochodzących od znanych producentów, możemy zaproponować także nie markowe artykuły. Prowadzimy również sprzedaż klejów i uszczelek. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szerszych informacji.

 • Naprawa szyb samochodowych Szczecin skuteczna i tania

  Posiadamy najwyższej klasy produkty i najlepsze narzędzia do ich montażu. Współpracujemy jedynie z najlepszymi firmami, ze sprawdzonymi markami, które od lat wprowadzają swój asortyment na rynek. Każdy z naszych dostawców cieszy się bardzo wysoką renomą wśród użytkowników. Dostarczają nam ponad 10.000 części, które posiadają niezbędne atesty, świadczące o ich marce. Nasz odpowiednio przygotowany personel pomoże wybrać dla Państwa najtrafniejsze rozwiązanie.

  W Auto-Glass w Szczecinie naprawiamy szyby samochodowe. Uszkodzenia wypełniamy masą żywiczną, którą utwardzamy promieniami UV. Po naprawie nie musisz się obawiać o trwałość i wytrzymałość. Odprysk jest niemal niewidoczny, a szkło na powrót mocne. A gdy już będziesz musiał wykonać wymianę, bądź pewien że zostanie wykonana solidnie i profesjonalnie.

Firma Auto-Glass posiada w sprzedaży markowe szyby samochodowe,
które pozyskuje od znanych producentów, m.in. Splintex czy Pilkington.  
Zajmujemy się ich profesjonalnym montażem i naprawą.

Na wykonane przez nas usługi udzielamy gwarancji.
Zapraszamy do naszego punktu w Szczecinie, gdzie obsłuży Państwa ekipa zawodowców.

Użytkownicy różnych marek samochodów mogą liczyć na naszą pomoc
w doborze i fachowym montażu szyb,
ich uszczelnianiu
oraz regulacji mechanizmów szyb bocznych.