• auto szyby szczecin 04
 • auto szyby szczecin 02
 • auto szyby szczecin 07
 • auto szyby szczecin 01
 • auto szyby szczecin 05
 • auto szyby szczecin 03
 • auto szyby szczecin 06

Bezpieczeństwo

Bądź odpowiedzialnym kierowcą

Na bezpieczeństwo w czasie drogi bez wątpienia znaczny wpływ mają umiejętności kierowcy, kultura jazdy i warunki na drodze. Przywiązujemy też wagę do stanu technicznego pojazdu - silnika, całego oprzyrządowania oraz opon. Niestety zdarza nam się zapominać o jednej ważnej rzeczy. Mowa tu szybach samochodowych, które powinny zapewniać dobrą widoczność. Zużyta przednia szyba tłumi widzialność, a tym samym prowadzi do wielu zagrożeń.

Uszkodzenia szyb

Szyba podobne jak inne elementy pojazdu ulega stopniowemu zużyciu. Nie dość, że narażona jest na nieustanne działanie czynników atmosferycznych, to niejednokrotnie sami użytkownicy przyczyniają się do powstawania uszkodzeń. Nie wymieniane wycieraczki samochodowe lub użytkowanie ich na sucho przyczynia się do powstawania smug. Szybie szkodzi także niewłaściwa pielęgnacja, np. zeskrobywanie szronu nie przeznaczonym do tego przyrządem lub mycie niewypłukaną gąbką, z przyklejonymi do niej drobinami piasku i pyłu. Mikro rysy powstają też samoistnie przez unoszący się nad drogą kurz, którego cząsteczki ostrymi krawędziami systematycznie rysują szkło. Oczywistym jest, że takie skazy utrudniają widoczność. Najbardziej dokuczliwe przy słonecznej pogodzie lub jeździe nocnej, gdyż zarysowania rozpraszają światło oślepiając kierowców.

Przegląd techniczny samochodu

Na szczęście w ostatnich latach podczas przeglądów kontrolnych zwraca się większą uwagę na stan szyb czołowych w pojazdach. W związku z tym niejednokrotnie wyeksploatowane szyby nie przechodzą pozytywnie przeglądu. Choć budzi to sprzeciw kierowców powinni oni wziąć pod uwagę bezpieczeństwo swoje, rodziny i innych użytkowników dróg.

Lepsza widoczność, większe bezpieczeństwo

Jeśli na przedniej szybie samochodu widoczne są ślady użytkowania - nieusuwalne smugi i zarysowania - konieczna staje się jej wymiana. Po zamontowaniu nowej szyby czołowe poprawia się widoczność, a tym samym komfort jazdy i bezpieczeństwo. Warto zainwestować w nową szybę by czuć się bezpiecznie.

 • Najwyższej jakości auto szyby Szczecin dla Ciebie

  Gdy wystąpi uszkodzenie frontalnej szyby, nie zwlekaj i oddaj do naprawy bądź wymiany. Ten niesprawny element pojazdu może kosztować Ciebie i  pasażera zdrowie lub życie. Musisz wiedzieć, że uszkodzenie może się z czasem powiększać. To istotne ogniwo, które wpływa na wytrzymałość konstrukcji pojazdu, ponadto musi gwarantować doskonałą widoczność. Jazda z uszkodzoną szybą to ryzyko i sposobność do zdobycia mandatu.

  Nie narażaj się i powierz swój samochód w ręce naszych fachowców. Profesjonalnie i szybko wymienimy auto szyby w naszym punkcie w Szczecinie. Pamiętaj, że w pojeździe każdy element musi być sprawny. Nasz asortyment jest naprawdę ogromny, liczy ponad 10.000 produktów do każdego pojazdu. Do większości modeli posiadamy również wysokiej klasy szyby zamienniki.

 • Wymiana szyb samochodowych Szczecin w każdym typie pojazdu

  Saint-Gobain, Guardian, Soliver, Splinex, NordGlass to firmy, których produkty oferujemy w sprzedaży. Jednak najważniejszym naszym dostawcą jest firma Pilkington. To tej marki asortyment przeważa w naszym punkcie. Dlatego, że produkują do większości marek i modeli aut oraz cieszą się zaufaniem Klientów. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z produktami. Ponadto możemy zaproponować szyby zamienniki, poszukiwane przez wielu Klientów.

  W naszym warsztacie na terenie Szczecina wymienisz zniszczone szyby samochodowe. Pomożemy wybrać odpowiedni produkt spośród 10.000 dostępnych u nas modeli. Szeroki asortyment pozwala na optymalne dopasowanie szyby. Gwarantujemy, że ekipa pracowników sprawnie i fachowo wykona zlecenie. Ponadto zajmujemy się sprzedażą klejów i uszczelek do każdego typu auta.

 • Dajemy gwarancje na klejenie szyb samochodowych Szczecin

  Naprawiamy uszkodzenia punktowe szyb. Mamy na uwadze dobro Klientów i uważamy, że wymiana jest ostatecznością. Robimy wszystko by powstałe odpryski zlikwidować sprawdzonymi metodami. Gdy zajdzie potrzeba wymiany jesteśmy w stanie zaproponować najwyższej jakości produkty. Mamy w asortymencie szyby cenionych producentów. Mają doskonałą opinię wśród wielu użytkowników z całego świata. Posiadają certyfikaty i atesty świadczące o ich wysokiej jakości.

  Rozległe uszkodzenie kwalifikuje szybę do wymiany. Wyszkolony personel dokona wszystkich czynności z niezwykłą precyzją. Wstawienie i wklejenie szyby samochodowej w naszym serwisie na terenie Szczecina odbywa się przy użyciu specjalistycznych środków. Dajemy dożywotnią gwarancje na trwałość naszego sposobu umocowania. Mogą Państwo liczyć na terminowość

 • U nasz zakupisz i naprawisz szyby samochodowe Szczecin

  Mamy szeroki asortyment do zaoferowania dla każdego Klienta. Posiadamy w sprzedaży szyby do większości marek i modeli aut. Proponujemy produkty do samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, TIR-ów i ciągników. Sprzedawane przez nas artykuły do aut są wysokiej jakości i posiadają niezbędne atesty i certyfikaty, a kadra pracownicza wykazuje się doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych, firm i autoryzowanych serwisów.

  Mamy największy asortyment w Szczecinie i posiadamy szyby samochodowe najlepszych firm na świecie. Oprócz sprzedaży prowadzimy również montaż i reperację szyb. Naprawiamy uszkodzenia punktowe różnego typu. Zapewniamy, że po wykonanym „zabiegu” element odzyska trwałość i  będzie służył latami. Przy montażu dajemy dożywotnią gwarancje na szczelność połączenia.

 • Niezawodny serwis szyb samochodowych Szczecin

  Nasza oferta jest najbogatsza w asortyment. Sprzedajemy produkty najlepszych marek na świecie. Firm które cieszą się bardzo dobrą reputacją i współpracują z innymi wielkimi firmami z branży motoryzacyjnej. Każdy ich produkt jest atestowany i posiada stosowne certyfikaty. Daje to Państwu pewność, że zakupione u nas artykuły będą służyć przez lata. Polecamy usługi montażu zakupionych u nas szyb, informując że działamy z wykorzystaniem sprawdzonych i niezawodnych metod.

  Serwis szyb samochodowych w Szczecinie stawia na jakość i doświadczenie. Naprawiamy uszkodzenia, pęknięcia, stłuczenia. Wykorzystujemy do tego najnowocześniejsze technologie i wysokiej klasy materiały. Kadra pracownicza posiada w tej dziedzinie przydatne doświadczenie i potrzebną wiedzę do przeprowadzenia działań. Na wykonane zlecenia udzielamy Państwu gwarancji.

 • Wymień bądź napraw u nas szyby do samochodów Szczecin

  Nasze wieloletnie doświadczenie powoduje, że znamy potrzeby Klientów i znajdujemy dla nich najlepsze rozwiązania. Sztab pracowniczy dokonuje oceny i z myślą o Odbiorcach wybiera najlepsze metody. Czasem się zdarzy, że pęknięcie nie będzie oznaczać wymiany, a wystarczy jedynie naprawa uszkodzonego miejsca. W takich wypadkach nasi pracownicy wypełnią ubytki masą żywiczną utwardzając ją promieniami UV. Szybko i skutecznie przywrócą dawną jakość.

  W naszym warsztacie w Szczecinie zakupisz następujące szyby do samochodów: czołowe, boczne i tylne, w tym o podwyższonej wytrzymałości, atermiczne z pasem przeciwsłonecznym, z sensorami deszczu, z sensorem zmierzchu oraz  ogrzewane. Wszystkie posiadają atesty i certyfikaty jakości.  W odpowiedzi na potrzeby wymagających Klientów współpracujemy z producentami markowych szyb.

 • Profesjonalna naprawa szyb samochodowych Szczecin

  Prowadzony przez nas warsztat ma wszystko czego potrzebujesz, w razie problemów z szybą. Naprawiamy i wymieniamy część. Posiadamy duży asortyment liczący ponad 10.000 produktów najlepszych firm na świecie. Prowadzimy sprzedaż produktów do większości modeli i marek samochodów. Obsługujemy małe auta osobowe i pojazdy gabarytowe, jak autobus czy TIR. Oprócz sprzedaży również montujemy części, na co dajemy dożywotnią gwarancje szczelności.

  Pamiętaj że, nie wszystkie uszkodzenia, pęknięcie i obicia prowadzą do wymiany części. Wystarczy naprawa szyby samochodowej u nas w warsztacie na terenie Szczecina. Taką metodą umacniamy szkło w miejscu pęknięcia, utwardzamy, przez co odzyskuje dawną trwałość. Wykorzystujemy do tego najlepszej jakości materiały i cenne doświadczenie. Tak naprawiona część posłuży przez długi czas.

Jeśli chcesz czuć się bezpiecznie na drodze,
zadbaj o dobry stan szyb w Twoim samochodzie.

Wiedz, że nie zawsze konieczna jest wymiana!
Auto-Glass w Szczecinie dokona oględzin i podpowie najlepsze rozwiązania.
W naszym serwisie możemy zająć się naprawą lub montażem zakupionych szyb.

Obsłużymy każdy typ pojazdu, dowolnej marki.
Bogaty asortyment, to nasz niewątpliwy atut. Zapraszamy!